Draudzes mācītāji

Sākums 9 Par draudzi 9 Draudzes mācītāji

Mācītājs Modris savu kalpošanu draudzē “Dzīvības Avots” sāka 1996. gada 4. augustā. Kopš tā laika visus šos gadus viņš bijis mācītājs gan šajā, gan trīs citās draudzēs, kuras savulaik izveidojusi draudze “Dzīvības Avots” – trīs gadus Siguldā, divus gadus Limbažos un divus gadus Cēsīs.

Modris nāk no mācītāju dinastijas, viņa tēvs Jānis Ozolinkevičs ilgus gadus bija Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības (LVDA) bīskaps, tagad – goda bīskaps, brālis – Jelgavas vasarsvētku draudzes mācītājs Agris Ozolinkevičs. Šobrīd Modris ir gans apmēram 130 cilvēku lielai draudzei Rīgā, 2015. gada pavasarī ievēlēts arī par LVDA bīskapu. Lai gan radioraidījumā “Mosties, Latvija!”, kas ik dienu skan Latvijas Kristīgā radio (LKR) ēterā, mūsu mācītājs izklausās skarbs, draudzē viņš ir gādīgs gans, kam rūp ganāmpulks un kurš ir patiesi ieinteresēts draudzes cilvēku garīgajā labklājībā.

Kopā ar vīru gan dzīvē, gan kalpošanā jau kopš 1991. gada ir Modra dzīvesbiedre Baiba. Viņiem ir pieci dēli – Daniels, Edijs, Kristians, Marts un Sebastians, un divas meitiņas – Dominika un Patrīcija. Vecākais dēls Daniels šobrīd studē teoloģiju Vācijā.

Atbildot uz jautājumu: “Ko jūs gribētu pateikt Latvijas cilvēkiem?”, Modris atbild, ka patiesībā nav nekā nepateikta. Dievs viņam dāvājis privilēģiju sludināt un kalpot cilvēkiem, tāpēc viņam vienmēr bijusi iespēja pateikt to, kas mīt viņa sirdī.

Baiba un Modris Ozolinkeviči.