Kā iemācīties veidot attiecības?

Sākums 9 Māsu sadraudzība 9 Kā iemācīties veidot attiecības?

Mar 25, 2017 | Māsu sadraudzība

attiecibumaksla1copyDievs mūs visus radījis pēc sava tēla un līdzības, bet atšķirīgus – gan pēc izskata, gan pēc rakstura. Līdz ar to katrs no mums cilvēkus, lietas un apstākļus uztver citādāk un arī reaģē atšķirīgi.
 
Attiecību veidošanas māksla ir ļoti svarīga ne vien ikdienā, bet arī kalpošanā, komandā, lai mūsu starpā valdītu miers un saskaņa. Kā novērst pārpratumus neizprastas uzvedības dēļ, kā saprast sevi un citus – par to un daudzām citām lietām šajā tikšanās reizē stāstīs Agnese Megne, Āgenskalna baptistu draudzes locekle un Ķēniņa meitu skolas vadītāja.
 
Kārtējais māsu sadraudzības vakars notiks piektdien, 7.aprīlī, plkst. 18.30, Vienības gatvē 109 (nokļūšana no centra ar 27.trolejbusu līdz pieturai Graudu iela).
 

Ja ierodamies ar automašīnu, to var novietot stāvlaukumā pie t/c “Maxima” – tikai jāievēro stāvēšanas norādījumi un aiz automašīnas stikla jāievieto info par to, cikos automašīna novietota stāvēšanai.

 

Kā vienmēr tiekamies pie tējas un kafijas tases, līdzi ņemot pavisam nelielu cienastu.

 

Droši aiciniet līdzi savas draudzenes, kolēģes un radinieces!

 

[printfriendly]

Citas aktualitātes

Ziemassvētu dievkalpojums

Ziemassvētu dievkalpojums

Drīz vien svinēsim Kristus dzimšanas svētkus. Esi mīļi gaidīts/a uz mūsu draudzes Ziemassvētku dievkalpojumu 24. decembrī, 16:00, Ūnijas iela 99! Paaicini kolēģus, draugus vai ģimenes locekļus. “Tad Jēzus atkal runāja uz viņiem, sacīdams: “ES ESMU pasaules...

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Aicinām Jūs uz pateicības un atmodas dievkalpojumu "Mosties, Latvija!", svinot raidījuma ar tādu pašu nosaukumu skanējumu radio ēterā jau 20 gadus! Ja Jūs esat bijis stiprināts caur šo kalpošanu aicinām pievienoties – kopā slavēt un pagodināt Dievu, kā arī aizlūgt,...