20.un 21.septembrī mūsu draudzē viesosies evaņģēlists Pīters Došeks. Dievkalpojumi notiks kristīgā centra “Labā vēsts”, Ūnijas ielā 99 lielajā zālē plkst.19:00.

Ikviens ir aicināts, nākt un piedzīvot Dieva pieskārienu savai dzīvei. Pīters Došeks ir vīrs, ko Dievs lieto savā varenajā spēkā ar zīmēm un dziedināšanām.

Jau vairāk nekā 33 gadus Pīters Došeks ir uzticīgi un ar dedzību kalpojis cilvēkiem, sludinot dzīvi pārmainošo vēsti par Jēzu Kristu. Viņa sludināšanu vienmēr pavada zīmes un brīnumi. Viņš ir pilnīgi nodevies bezkompromisa Evaņģēlija vēsts pasludināšanai visā pasaulē, jo ir pārliecināts, ka Dieva brīnumainais spēks šodien pieskaras cilvēkiem – vīriešiem, sievietēm un bērniem – gluži tāpat, kā tas pieskārās viņiem Jēzus Kristus zemes dzīves laikā.

Cilvēki visā pasaulē meklē personīgu Dieva pieskārienu. Garīgās druvas ir baltas pļaujai, un Pīters Došeks ir apņēmības pilns doties uz lielceļiem un lauku takām, lai aicinātu pazudušos, garīgi salauztos un cilvēku aizmirstos piepildīt Dieva Namu. Koncentrējoties uz tām pasaules daļām, kuras citi evaņģēlisti apmeklē retāk, Pīters Došeks ir uzrunājis neskaitāmus ļaudis, kuri pirms tam vēl nekad nebija dzirdējuši evaņģēliju.

Pītera Došeka kalpošana piedzima uz lūgšanu ceļiem. Visus šos gadus šī kalpošana bijusi nebeidzama Svētā Gara manifestācija, kas apstiprinājusi sludināto Vārdu ar līdzejošām zīmēm un brīnumiem. Dinamiskie dievkalpojumi rezultējušies ar vairāk nekā 2 500 000 izglābto un tūkstošiem brīnumaini dziedināto. Vairāk nekā 51 000 kalpotāju visā pasaulē šo dievkalpojumu iespaidā piedzīvojuši radikālas pārmaiņas savā kalpošanā.

Pīters Došeks ir autors vairākām grāmatām, kas ietekmējušas daudzu cilvēku dzīvi. Viņš ir vecākais mācītājs “Only Believe Ministries Christian Center” (OBMCC), Botkinā, Ohaijo štatā, ASV. Sācis kādā garāžā ar klona grīdu un tikai vienu draudzes locekli, šodien OBMCC locekļu skaits vairāk nekā divas reizes pārsniedz iedzīvotāju skaitu pilsētā, kur baznīca atrodas. Pīters Došeks ir vīrs, pilns drosmes un ticības.

Vairāk info: http://peterdoseck.com/

Pītera Došeka svētrunu ierakstus no dievkalpojumiem Latvijā (tulkojums latviešu valodā) varat noklausīties šeit:
https://soundcloud.com/dzivibasavots/11092015-piters-doseks
https://soundcloud.com/dzivibasavots/10092015-piters-doseks