Drīz klāt kārtējais ALFA kurss mūsu draudzē. No 23.maija katru trešdienu 19.00 satiksimies, lai kopīgu atklātu Dievu, ticību un dzīves jēgu. Nāc pats un paņem līdzi radinieku, kaimiņu, draugu, skolas, studiju vai darba biedru.

ALFA pasaulē darbojas vairāk nekā 30 gadus, un šodien kursi notiek vairāk nekā 66000 baznīcās un citviet visā pasaulē. Tas ir devis iespēju vairāk nekā 24 miljoniem cilvēku pamēģināt ALFU.

Latvijā ALFA kursi tiek rīkoti kopš 2003.gada. Tie notiek luterāņu, katoļu, baptistu, adventistu un vasarsvētku draudzēs, nekonfesionālās draudzēs un misijas organizācijās. Šobrīd Latvijā ALFA notiek aptuveni 44 vietās, tostarp Rīgas vasarsvētku draudzē “Dzīvības Avots”.

ALFA ir interaktīvu nodarbību cikls, kas brīvā formā palīdz iepazīt kristīgās ticības pamatus. Bez spiediena. Bez saistībām. Bez maksas.

Parasti ALFĀ ir desmit nodarbības. Katrs ALFAS vakars ietver maltīti, īsu lekciju un diskusiju, kur domu apmaiņā iesaistās arī viesi. ALFA domāta ikvienam, kurš vēlas iepazīt kristīgās ticības pamatus draudzīgā, godīgā un neformālā gaisotnē.

Vairāk par ALFA kursu mūsu draudzē uzzini ŠEIT.