Vai esat kādreiz dzirdējuši par ALFA kursu? Tas ir kurss, kur iespējams izzināt dzīves jēgu, un ko apmeklējuši jau vairāk nekā 22 miljonu cilvēku visā pasaulē. ALFA kursu atbalsta visas lielākās kristīgās konfesijas.

 

ALFA KURSA VĒSTURE

ALFA kurss radās Bromtonas Svētās Trīsvienības anglikāņu draudzē Londonā. Pirmais šāds kurss notika 1977.gadā. Statistika liecina, ka dažu gadu desmitu laikā ALFA kustība izaugusi no pieciem kursiem sākuma gados Anglijā līdz vairāk nekā 66 000 kursu 169 pasaules valstīs šodien. Kursu koordinācijai izveidoti ALFA nacionālie biroji, daudzās valstīs darbojas ALFA interneta mājaslapas.

 

KĀ TAS NOTIEK?

ALFA kurss ir iespēja iepazīt kristīgo ticību brīvā, nepiespiestā, saviesīgā, draudzīgā un jautrā gaisotnē. Tās ir 12 domas rosinošas iknedēļas nodarbības un viens nedēļas nogales izbraukums. Vakars sākas ar kopīgu maltīti, kas dod iespēju kursa dalībniekiem citam citu iepazīt. Seko kopīgas dziesmas un lekcija, kurā tiek aplūkotas svarīgas tēmas par mūsu dzīves un kristīgās ticības jautājumiem. Aplūkojamās tematikas lokā ir tādas tēmas kā „Kas ir Jēzus?”, „Kādēļ un kā man lūgt?” un daudzas citas.

 

Pēc lekcijas notiek diskusijas par dzirdēto un pieredzēto. Īpaši nozīmīga ir dažādu viedokļu un uzskatu brīva apmaiņa nepiespiestā, uzticības pilnā gaisotnē. ALFA kurss ir vieta, kur neviens jautājums nav pārāk naidīgs vai muļķīgs. Tu vari jautāt jebko.

 

KAM ALFA KURSS DOMĀTS?

Tas domāts īpaši tiem, kas:

  • vēlas uzzināt galveno par kristietību un iepazīt kristīgās vērtības;
  • ir jauni kristieši;
  • nesen pievienojušies draudzei;
  • vēlas atsvaidzināt pamatzināšanas kristīgajā mācībā.

 

CIK TAS MAKSĀ?

Kursam nav dalības maksas, bet ir iespēja ziedot izdevumu segšanai.

 

ALFA kursu vada: Aivars un Margita Treimaņi
Tālrunis: 27834538
e-pasts: taivarst@gmail.com

 

Klausies, uzzini, diskutē un atklāj patiesību!

 

UZMANĪBU! Sekojiet informācijai par ALFA kursu sākuma laikiem vietnes centrālajā lapā. Ja vēlaties piedalīties, izdrukājiet pieteikuma anketu, aizpildiet to un nosūties uz augstāk redzamo e-pasta adresi vai arī zvaniet uz augstākminēto tālruņa numuru.

ALFAS kursa anketa ir ŠEIT