siev3Dievs vīrieti un sievieti radījis atšķirīgus. Sievietēm ir savas īpašas vajadzības – gan garam, gan dvēselei. Šīs kalpošanas mērķis ir cik iespējams apmierināt šīs vajadzības. Mūsu pasākumi nedublē dievkalpojumu – tie veidoti kā māsu sadraudzība. Mēs piedāvājam kristīgu alternatīvu grēkā grimstošās pasaules vilinājumiem.

 

Cilvēka dzīvē visbīstamākais ir būt nošķirtam, vientuļam. Velna mērķis nav pēkšņi uzbrukt kādai atsevišķai avij, bet vispirms to nošķirt no ganāmpulka un tad pamazām iznīcināt. Šajā taktikā nav nekā jauna – velns vienmēr nāk ar vieniem un tiem pašiem meliem. Ja tu šobrīd ej cauri „tumšai ielejai” savā dzīvē, atceries, ka pirms tevis daudzas sievietes piedzīvojušas ko līdzīgu un var tev palīdzēt. Mēs gribam sniegt atbalstu un stiprinājumu, iedrošināt, aizlūgt un palīdzēt.

 

Kalpošana sievietēm balstās uz divām būtiskām lietām – Dieva Vārdu un savstarpēju sadraudzību. Mūsu pasākumos tu iegūsi jaunus draugus, iepazīsi sievietes, kam ir tādi paši jautājumi un dzīves situācijas kā tev. Mēs runājam par visu, kas sievietēm svarīgs – par sievietes lomu ģimenē, draudzē un sabiedrībā, par sievietēm Bībelē, par attiecībām ar vīru, par bērniem un to audzināšanu, par piedošanu un citām tēmām. Cenšamies, lai mūsu kopāsanākšanas nebūtu tikai sarunas vien, lai tajās būtu arī kāda sievišķīga aktivitāte – radoša vai praktiska.

 

No 2016.gada rudens sieviešu kalpošanas sanāksmes notiek reizi mēnesī Vienības gatvē 109. Satikšanās vietas un laika ziņā iespējamas radošas pārmaiņas, tāpēc sekojiet informācijai.

 

Kalpošanas sievietēm vadītāja: Baiba Ozolinkeviča
Tālrunis: 26016969
e-pasts: baozo@inbox.lv

 

Priecāsimies tevi redzēt mūsu pulkā! Kopībā ir spēks!

 

[printfriendly]