Baznīcu nakts 2023

Sākums 9 Jaunumi 9 Baznīcu nakts 2023

Mai 25, 2023 | Jaunumi

Šogad arī mūsu draudze piedalīsies Baznīcu nakts 2023 šajā sestdienā 26. maijā.

Mūsu programma:

18.00 – Atklāšana lielajā zālē kristīgajā centrā “Labā vēsts”
18.15 – Koncerts visa vakara garumā baznīcas pagalmā (Rimi pusē)
19.30 – Ekskursija pa baznīcu
20.00 – LVDA bīskapa Modra Ozolinkeviča uzruna
21.00 – kopīga lūgšana visā Latvijā

Aizlūgsim par jūsu vajadzībām. Pacienāsim arī ar kafiju un pīrādziņiem. Ieeja – bez maksas.

Citas aktualitātes

Ziemassvētu dievkalpojums

Ziemassvētu dievkalpojums

Drīz vien svinēsim Kristus dzimšanas svētkus. Esi mīļi gaidīts/a uz mūsu draudzes Ziemassvētku dievkalpojumu 24. decembrī, 16:00, Ūnijas iela 99! Paaicini kolēģus, draugus vai ģimenes locekļus. “Tad Jēzus atkal runāja uz viņiem, sacīdams: “ES ESMU pasaules...

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Aicinām Jūs uz pateicības un atmodas dievkalpojumu "Mosties, Latvija!", svinot raidījuma ar tādu pašu nosaukumu skanējumu radio ēterā jau 20 gadus! Ja Jūs esat bijis stiprināts caur šo kalpošanu aicinām pievienoties – kopā slavēt un pagodināt Dievu, kā arī aizlūgt,...