Draudzes senioru izbraukums uz Bruknu un Bausku

Sākums 9 Jaunumi 9 Draudzes senioru izbraukums uz Bruknu un Bausku

Aug 5, 2019 | Jaunumi

Dalāmies ar mūsu senioru kalpošanas gadskārtējo izbraucienu, kas notika pašā vasaras sākumā – jūnija pirmajās brīvdienās.

Neskatoties uz to, ka vasaras sākums bija ļoti karsts, Debesu Tētis mums uz pašu izbraucienu bija sarūpējis brīnišķīgu, saulainu dienu bez svelmes un karstuma.

Brauciens šoreiz bija veltīts tematam – kalpošana – mums bija iespēja smelties citu kalpošanu pieredzē.

Mēs devāmies uz Bruknas muižu, kas visiem ir pazīstama kā vieta, kur kalpo mācītājs Andrejs Mediņš un kur ir kalpošana ļaudīm, kas cīnās ar visdažādākajām atkarībām. Tomēr kopienā mājas var atrast arī cilvēki, kuri kādu iemeslu dēļ šajā dzīvē ir palikuši vieni.

Bruknas muižas tapšanas vēsturē un kalpošanā mūs ievadīja vietējā gide, kas izrādija telpas un pastāstīja par Bruknas muižas vēsturi un ikdienu. Mums bija iespēja iejusties Bruknas ikdienā un baudīt sātīgas pusdienas pie ģimenes galda, kur parasti kopā sēžas visi Bruknas muižas iedzīvotāji. Dodoties mājup, varēja arī iegādāties saražoto produkciju – garšīgās ķiploku garšvielas.

Ikviens no Bruknas paņēma līdzi kaut ko pārdomām, apbrīnai, kaut ko, kas mūs visus padarīja par kripatiņu bagātākus.

Tālāk mēs devāmies ciemos pie mūsu vasarsvētku draudzes Bauskā, kur mūs uzņēma Bauskas draudzes mācītāji. Sestdienas dievkalpojuma turpinājums bija sadraudzības pēcpusdiena, sanākot kopā pie sarūpēta galda, pavadot laiku sarunās, daloties liecībās, ka arī slavējot un aizlūdzot. Sākām mazliet kautrīgi, bet beigās bijām atraisījušies tā, ka laiks paskrēja nemanot un nemaz uz Rīgu negribējās doties.

Tādi parasti ir šie sadraudzības braucieni, kad brāļi un māsas no dažādām draudzēm var sanākt kopā pie viena galda un baudīt Dieva mīlestību vienotībā. Ir sajūta, ka esam viena liela ģimene. Paldies mūsu Kungam Jēzum Kristum, pateicoties kuram, mēs esam kļuvuši vienoti garā un varam baudīt šo žēlastību ikdienas.

Mājās devāmies mazliet saguruši, bet pilni prieka. Gribējās apskatīt vēl daudz citas vietas pa ceļam, bet tas lai paliek nākamajām reizēm.

Ja zini kādu, kas vēl nezina par mūsu draudzes senioru kalpošanu, tad droši nodod šo ziņu un uzaicini uz mūsu nākamo draudzes senioru kalpošanas pasākumu.

Visbeidzot, mēs sakām paldies draudzes “Dzīvības avots” mācītājiem par atbalstu šā pasākuma organizēšanai un senioru kalpošanai, kas ļauj mums sanākt kopā un baudīt laiku sadraudzībā.

Citas aktualitātes

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Aicinām Jūs uz pateicības un atmodas dievkalpojumu "Mosties, Latvija!", svinot raidījuma ar tādu pašu nosaukumu skanējumu radio ēterā jau 20 gadus! Ja Jūs esat bijis stiprināts caur šo kalpošanu aicinām pievienoties – kopā slavēt un pagodināt Dievu, kā arī aizlūgt,...

“Dzīvības avots” jauniešu nometne

“Dzīvības avots” jauniešu nometne

No 9. līdz 13. augustam Zaļenieku pagasata "Eglītēs" norisināsies nometne jauniešiem no 13 gadu vecumam. Ierašanās 9. augustā pulksten 15:00. Kopā baudīsim vasaru, Dieva klātbūtni un piedzīvojumus! Un 13. augusta rītā atgriežamies mājās. Gulēšana teltīs. Meitenēm ir...

Džims Delharts viesosies 29. jūnijā Dzīvības avotā

Džims Delharts viesosies 29. jūnijā Dzīvības avotā

29. jūnijā ceturdienas dievkalpojumā būs viesis Lietišķo cilvēku apvienības sūtnis no ASV – Džims Delharts (Jim Delhart). "Ir pienācis laiks!" - tā Dievs uzrunāja Džimu brīdī, kad šķita, ka it kā viņam viss ir – plaukstošs restorāns, mēbeļu bizness, miljons dolāru...