Dzīvības Avots Zelta paaudzes Ziemassvētki

Sākums 9 Jaunumi 9 Dzīvības Avots Zelta paaudzes Ziemassvētki

Jan 7, 2019 | Jaunumi

15.12.2018. notika kārtējais draudzes Dzīvības Avots Zelta paaudzes pasākums, kas bija veltīts Ziemassvētku tematikai. Šoreiz veltījām laiku,lai dalītos savās pārdomās un liecībās par tēmu – mīlestība. Bija brīnišķīgi dzirdēt, kādus Dieva mīlestības darbus esam katrs piedzīvojuši.

Tapat esam gandarīti, ka mūsu kalpošana ir nosvinējusi savu pirmo pastāvēšanas gadadienu.
Esam priecīgi, ka varam sanākt kopā, lai dalītos ar piedzīvoto – gan ar atmiņām, gan ar liecībām, par Dieva varenajiem darbiem mūsu dzīvēs.

Paldies visiem, kad atnāca un palīdzēja pasākuma organizēšanä.

Ja zini kādu, kurš ir vientuļš, kuram ir skumji vai kurš vēl nezina par mūsu tikšanās reizēm, droši uzaicini.
Par nākamo tikšanās reizi tiksiet atsevišķi informēti, bet sīkāku informāciju par pasākumu norisi var saņemt pie Daces (mob.talr. 28148232).

Citas aktualitātes

Ziemassvētu dievkalpojums

Ziemassvētu dievkalpojums

Drīz vien svinēsim Kristus dzimšanas svētkus. Esi mīļi gaidīts/a uz mūsu draudzes Ziemassvētku dievkalpojumu 24. decembrī, 16:00, Ūnijas iela 99! Paaicini kolēģus, draugus vai ģimenes locekļus. “Tad Jēzus atkal runāja uz viņiem, sacīdams: “ES ESMU pasaules...

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Aicinām Jūs uz pateicības un atmodas dievkalpojumu "Mosties, Latvija!", svinot raidījuma ar tādu pašu nosaukumu skanējumu radio ēterā jau 20 gadus! Ja Jūs esat bijis stiprināts caur šo kalpošanu aicinām pievienoties – kopā slavēt un pagodināt Dievu, kā arī aizlūgt,...