Baibas Ozolinkevičas vēstule sievietēm

Sākums 9 Jaunumi 9 Baibas Ozolinkevičas vēstule sievietēm

Jūl 3, 2018 | Jaunumi

Baibas Ozolinkevičas vēstule sievietēm

 

Mīļās sievietes, uzaicinu Jūs uz kopīgu dienu Tadaiķos TĒVA NAMĀ. Domāju, ka mēs, rīdzinieces un citas pilsētnieces, varam doties uz laukiem , kalpot un iepriecināt sievietes laukos ar savu laiku, ceļa izdevumiem, savu klātbūtni!
Aicinu arī ņemt līdzi bērnu, sieviešu, vīriešu drēbes un citas noderīgas lietas, lai svētītu. Laukos noteikti ir grūtāk kā pilsētā.
Mums visām kalpos sludinātāja no ASV Triša Fišela un arī es. Aizlūgsim par ikvienu. Ja Jums ir iespēja un interese, tad, lūdzu, pastāstiet par to arī sievietēm Jums apkārt.
Uz tikšanos “Tēva namā,” tur Tēvs mūs vienmēr gaida!

Baiba Ozolinkeviča

p.s. vairāk informācijas šeit.

Citas aktualitātes

Ziemassvētu dievkalpojums

Ziemassvētu dievkalpojums

Drīz vien svinēsim Kristus dzimšanas svētkus. Esi mīļi gaidīts/a uz mūsu draudzes Ziemassvētku dievkalpojumu 24. decembrī, 16:00, Ūnijas iela 99! Paaicini kolēģus, draugus vai ģimenes locekļus. “Tad Jēzus atkal runāja uz viņiem, sacīdams: “ES ESMU pasaules...

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Aicinām Jūs uz pateicības un atmodas dievkalpojumu "Mosties, Latvija!", svinot raidījuma ar tādu pašu nosaukumu skanējumu radio ēterā jau 20 gadus! Ja Jūs esat bijis stiprināts caur šo kalpošanu aicinām pievienoties – kopā slavēt un pagodināt Dievu, kā arī aizlūgt,...