Atskats uz Senioru ekskursiju Dobelē

Sākums 9 Jaunumi 9 Atskats uz Senioru ekskursiju Dobelē

Jūn 12, 2018 | Jaunumi

Šā gada 2.jūnijā notika senioru draudzes izbrauciens uz Dobeli. Lai gan šajā gadā vasara iestājās negaidīti agri un Dobeles ceriņu dārzs vairs nebija pašā krāšņumā, mums izdevās iegūt daudz interesantu iespaidu. Kā izrādījās, dārzā aug ne tikai ceriņi, bet arī ķirši un āboli, tāpēc tiem, kuri vēlas baudīt garšīgus ķiršus, droši var doties uz slaveno ceriņu dārza uz ķiršu brīvdabas degustāciju. Mūs priecēja ne tikai ekskursijas vadītāja ar savu jauku stāstījumu, bet arī atsaucām bērnību un varējām kopā ar jaunāko paaudzi baudīt leļļu teātra izrādi par peles piedzīvojumiem.

Tāpat baudījām sadraudzības laiku ar brāļiem un māsām no Dobeles draudzes, kuri mūs ļoti viesmīlīgi uzņēma ar garšīgu kūku un daudz mīlestības. Sadraudzības laikā nospriedām, ka mūsu gadi nav iemesls tam, lai nejustos kā kāds, kuram 18+. Dieva klātbūtnes piepildīts, prieka un līksmības pilns bija kopā pavadītais laiks, kas tika noslēgts ar aizlūgšanām un kopīgu pielūgsmes dziesmu.

Mēs pateicamies visiem, pateicoties kuriem šis brauciens tika noorganizēts, īpašii mūsu mācītājiem, pat atbalstu ideju realizēšanai, pateicamies katram draudzes kalpotājam, kurš kalpoja ar savu sirdi, laiku un mīlestību, kurš pabalstīja un palīdzēja uzkāpt pilskalnā, iekāpt autobusā un izkāpt no tā. Pateicamies mūsu māsiņai Brigitai par skaitajām bildītēm!

Paldies Debesu Tētim, ka deva tik brīnišķīgu iespēju būt kopā, un mēs ticam, ka mēs esam stipri un spēcīgi, un gatavi uzveikt vēl daudzus pilskalnus kopā Dieva vārda spēkā!

 

Citas aktualitātes

“Dzīvības avotā” viesosies mācītājs Kims Norris no ASV

“Dzīvības avotā” viesosies mācītājs Kims Norris no ASV

"Dzīvības avotā" sludinās mācītājs no ASV Kim Norris (Kim Norris Ministries International) ar dievkalpojumiem 4. maijā plkst. 17.00 un 5. maijā plkst. 16.00. Kim Norris Dievs ir dāvājis spēcīgu kalpošanas svaidījumu. Viņš viesojas daudzās pasaules valstīs, organizējot...

Ziemassvētu dievkalpojums

Ziemassvētu dievkalpojums

Drīz vien svinēsim Kristus dzimšanas svētkus. Esi mīļi gaidīts/a uz mūsu draudzes Ziemassvētku dievkalpojumu 24. decembrī, 16:00, Ūnijas iela 99! Paaicini kolēģus, draugus vai ģimenes locekļus. “Tad Jēzus atkal runāja uz viņiem, sacīdams: “ES ESMU pasaules...