Klāt 2018.gada pavasara ALFA

Sākums 9 Jaunumi 9 Klāt 2018.gada pavasara ALFA

Apr 24, 2018 | Jaunumi, Uncategorized

Drīz klāt kārtējais ALFA kurss mūsu draudzē. No 23.maija katru trešdienu 19.00 satiksimies, lai kopīgu atklātu Dievu, ticību un dzīves jēgu. Nāc pats un paņem līdzi radinieku, kaimiņu, draugu, skolas, studiju vai darba biedru.

ALFA pasaulē darbojas vairāk nekā 30 gadus, un šodien kursi notiek vairāk nekā 66000 baznīcās un citviet visā pasaulē. Tas ir devis iespēju vairāk nekā 24 miljoniem cilvēku pamēģināt ALFU.

Latvijā ALFA kursi tiek rīkoti kopš 2003.gada. Tie notiek luterāņu, katoļu, baptistu, adventistu un vasarsvētku draudzēs, nekonfesionālās draudzēs un misijas organizācijās. Šobrīd Latvijā ALFA notiek aptuveni 44 vietās, tostarp Rīgas vasarsvētku draudzē “Dzīvības Avots”.

ALFA ir interaktīvu nodarbību cikls, kas brīvā formā palīdz iepazīt kristīgās ticības pamatus. Bez spiediena. Bez saistībām. Bez maksas.

Parasti ALFĀ ir desmit nodarbības. Katrs ALFAS vakars ietver maltīti, īsu lekciju un diskusiju, kur domu apmaiņā iesaistās arī viesi. ALFA domāta ikvienam, kurš vēlas iepazīt kristīgās ticības pamatus draudzīgā, godīgā un neformālā gaisotnē.

Vairāk par ALFA kursu mūsu draudzē uzzini ŠEIT.

Citas aktualitātes

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Pateicības un atmodas dievkalpojums “Mosties, Latvija!”

Aicinām Jūs uz pateicības un atmodas dievkalpojumu "Mosties, Latvija!", svinot raidījuma ar tādu pašu nosaukumu skanējumu radio ēterā jau 20 gadus! Ja Jūs esat bijis stiprināts caur šo kalpošanu aicinām pievienoties – kopā slavēt un pagodināt Dievu, kā arī aizlūgt,...

“Dzīvības avots” jauniešu nometne

“Dzīvības avots” jauniešu nometne

No 9. līdz 13. augustam Zaļenieku pagasata "Eglītēs" norisināsies nometne jauniešiem no 13 gadu vecumam. Ierašanās 9. augustā pulksten 15:00. Kopā baudīsim vasaru, Dieva klātbūtni un piedzīvojumus! Un 13. augusta rītā atgriežamies mājās. Gulēšana teltīs. Meitenēm ir...

Džims Delharts viesosies 29. jūnijā Dzīvības avotā

Džims Delharts viesosies 29. jūnijā Dzīvības avotā

29. jūnijā ceturdienas dievkalpojumā būs viesis Lietišķo cilvēku apvienības sūtnis no ASV – Džims Delharts (Jim Delhart). "Ir pienācis laiks!" - tā Dievs uzrunāja Džimu brīdī, kad šķita, ka it kā viņam viss ir – plaukstošs restorāns, mēbeļu bizness, miljons dolāru...